Mobil Rampalar - PYR

Mobil Rampalar - PYR

(Portable Yard Ramp)

Portable / Taşınabilir                                                                                  Foto Galeri İçin TIKLAYINIZ

Yard / Saha-Açık Alan                                                                                 Kataloğu görmek için TIKLAYINIZ

Ramp / Rampa

Mobil açık alan rampaları boş alanı bir yük taşıma merkezine dönüştüren, mevcut yükleme kapasitesini arttıran ve yeni inşaat gerektirmeden, rampanın bulunmadığı yerlerde yükleme tesisleri oluşturacak çok yönlü bir yükleme alanı ekipmanıdır. Taşınabilir saha rampaları kamyonlara, vagonlara veya binalara zemin seviyesinden erişim sağlar. Hareket kabiliyetleri işten işe geçmeyi ve bir forklift veya kaldırma aracıyla yükü neredeyse her yerde taşımayı kolaylaştırır.

Mekanik kriko ayak aracılığıyla çalışma yüksekliğinin kolayca ayarlanabilir. (İsteğe bağlı olarak elektromekanik, elektrohidrolik ve akü tahrikiyle tasarımlar sağlanabilir.)

Yukarı ve aşağı sürüşü daha rahat hale getirmek için genişlik ve uzunluk ihtiyaca uygun tasarlanabilir.

AYIRICI ÖZELLİKLER: Katlanabilir kuyruklu özelliğiyle daha dar alanda kullanım ve manevra imkânı sağlar. 10.50m boyuyla minimize edilmiş pratik bir üründür. Sevkiyat sürecinde 8.50m uzunluğuyla daha ekonomik nakliye maliyet sağlar.          

KULLANIM ALANI: Açık / Kapalı Alan-Saha         

RAMPA ZEMİNİ: Tam baskı burgulu çentikli ızgara          

TEKERLEK TİPİ: Döküm sarhoş tekerlek  

KAPASİTE: 6T / 8T / 10 / 12 / 15T / 20T / 25 / ...   

MANEVRA TİPİ: Forklift bağlantısı sabittir. Çok yönlü ön tekerlek vasıtasıyla manevra önden sağlanmaktadır. Daha dar alanda 360º kendi ekseni etrafında dönüş sağlamaktadır.  Yön kilit sistemi sayesinde ise tek yönlü hareket imkânı vardır.

Foto Galeri İçin TIKLAYINIZ

Kataloğu görmek için TIKLAYINIZ